Windykacja Wrocław

Windykacja Wrocław

Windykacja Wrocław

Skuteczna windykacja Wrocław

Odzyskiwanie należności nie jest – wbrew pozorom – rzeczą łatwą. Dlatego też proceder ten dobrze powierzyć profesjonalistom, mającym doświadczenie w tego typu sprawach i którzy przeprowadzą go skutecznie od początku do końca.

Kancelaria, która nie zawiedzie!

Mieszcząca się we Wrocławiu Kancelaria Prawna DGFP to właśnie firma, z którą warto nawiązać współpracę mającą na celu odzyskanie należności. Obsługa na najwyższym poziomie gwarantowana jest nie tylko dla mieszkańców Wrocławia – oferta kancelarii obejmuje całą Polskę, a z jej usług mogą korzystać zarówno firmy, jak i osoby prawne. Obejmuje one nie tylko same czynności egzekucyjne, ale również dochodzenie roszczeń na drodze sądowej, a także zastępstwo w postępowaniach przed organami administracyjnymi każdego szczebla. Windykacja Wrocław obejmuje także takie czynności jak sporządzanie opinii, umów i wywiad gospodarczy, w tym sprawdzenie należności wobec ZUS i US dłużnika. Kancelaria zabezpieczy również prawa autorskie i płatności handlowe.

Windykacja w każdej formie

Windykacja Wrocław może mieć formę miękką (co obejmuje m.in. monitorowanie wpłat bez konieczności sięgania po środki prawne) lub twardą (postępowanie sądowe, windykacja komornicza). Sposób postępowania stosowany jest w zależności od podejścia do płatności samego dłużnika oraz jego możliwości. Kompetentni pracownicy kancelarii zajmują się kompleksowo daną sprawą, dzięki czemu podczas egzekwowania należności monitorują oni na bieżąco stan sprawy i płatności, dzięki czemu podczas całego procesu wszystko jest pod kontrolą.

Jak zgłosić się do kancelarii?

Kontakt z kancelarią można nawiązać zarówno telefonicznie, jak i drogą e-mailową, a także odwiedzając jej siedzibę we Wrocławiu. Pracownicy kancelarii mogą zaoferować konsultacje również w miejscu wybranym przez osobę chcącą wyegzekwować swoje należności. Dzięki temu korzystanie z niej jest nie tylko skuteczne, ale również i bardzo wygodne. W każdym przypadku można liczyć na fachowe doradztwo i pomoc, a jeśli ma się jakiekolwiek pytania – otrzyma na nie wyczerpujące odpowiedzi. Oczywiście wszystkie koszty ustalane są przed rozpoczęciem współpracy.